Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Strona Sołectwa Mała Wieś Górna

Pomysłowość!

Jesteśmy bardzo pomysłowym Sołectwem. Młodzież, która w naszej miejscowości aktywnie działa i stanowi sporą część naszego społeczeństwa wprowadza wiele ciekawych pomysłów.

Aktywna wieś!

Jesteśmy bardzo aktywni na rzecz naszej miejscowości!

Rozwój

Staramy się rozwijać nasze zainteresowania!

Integracja

Tworzymy z Mieszkańcami wspólną więź! Niczym jedna wielka rodzina!

Nasza Wieś korzysta z różnych narzędzi, aby osiągnąć wspólny cel oraz realizować wizję nakreśloną przez mieszkańców w Sołeckiej Strategii Rozwoju Wsi Mała Wieś Górna. Środki finansowe pochodzą z różnych źródeł takich jak Fundusz Sołecki, Zbiórki Publiczne, nagrody za udział w konkursach, udział w projektach. Jednym z projektów do którego zgłosiła swoją wioskę Sołtys Małgorzata Pławiak, to Projekt "Twój głos - Twoja decyzja – Twoje sołectwo. Inkubator sołeckich Inicjatyw Obywatelskich" prowadzony przez Fundację Ekologiczną "Zielona Akcja" w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014–2020. 

Projekt skierowany do sołectw, społeczności wiejskich i stowarzyszeń lokalnych z terenu Dolnego Śląska zainteresowanych wdrożeniem nowych form angażowania mieszkańców w konsultowanie decyzji ich dotyczących. Jednym z najważniejszych zadań projektu jest organizacja konkursu na założenie stron internetowych sołectw jako narzędzia zwiększającego dostęp do informacji przez mieszkańców, w ramach którego powstała ta storna. Utworzona strona www.malawiesgorna.pl, którą mogą Państwo teraz przeglądać została zaprojektowana tak, by wszyscy, którzy ją odwiedzają mogli znaleźć wszelkie niezbędne informacje związane z Małą Wsią Górną. Będziemy starać się, by strona na bieżąco była aktualizowana i zawierała zawsze najnowsze wiadomości. Gorąco zapraszam do odwiedzania naszej strony internetowej i polecania jej innym znajomym.

Sołtys Sołectwa Mała Wieś Górna

Małgorzata Pławiak

Najpopularniejsze komentarze